MÖBLER / Bord / Blomsterbord 10381032
*
nr 1038 1032
Blomsterbord
1950-tal, Teak, längd: 84 cm, höjd: 68 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:12:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/4 15:21:30
1
400 kr
29/4 20:37:01
2
200 kr
29/4 20:37:01
1
250 kr (Budbetjänt)
29/4 20:37:36
2
350 kr
29/4 20:37:36
1
400 kr (Budbetjänt)
29/4 20:44:46
2
500 kr
29/4 20:46:00
2
600 kr
2/5 18:29:26
3
500 kr
2/5 18:29:26
2
600 kr (Budbetjänt)
12/5 06:39:52
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blombänk blombänkar blomsterbord blomsterbänk blomsterbänkar bord teak teakmöbler trä
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:04
-
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:43
-
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:31
-
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43
-
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:37
-
6080 Konsolbord
England, mahogny. Bredd: 90 cm. Djup: 44 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:34
*
Blomsterbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1032
Blomsterbord
1950-tal, Teak, längd: 84 cm, höjd: 68 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/4 15:21:30 | 1 | 400 kr |
29/4 20:37:01 | 2 | 200 kr |
29/4 20:37:01 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
29/4 20:37:36 | 2 | 350 kr |
29/4 20:37:36 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
29/4 20:44:46 | 2 | 500 kr |
29/4 20:46:00 | 2 | 600 kr |
2/5 18:29:26 | 3 | 500 kr |
2/5 18:29:26 | 2 | 600 kr (Budbetjänt) |
12/5 06:39:52 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blombänk blombänkar blomsterbord blomsterbänk blomsterbänkar bord teak teakmöbler trä
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:04 -
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:43 -
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:31
-
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43 -
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:37 -
6080 Konsolbord
England, mahogny. Bredd: 90 cm. Djup: 44 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:34